درباره ما

ماناصنعت با نزدیک به دو دهه تجربه در گسترش محصولات و خدمات نوآورانه در پروژه های منطقه و با تمرکز بر کاربرد راهکارهاي پيشرفته مهندسي ، در دامنه گسترده ای از انواع پروژه های عمرانی و زیربنایی، پيشرو در ارائه خدمات جامع مهندسي ميباشد. خدمات مهندسی ماناصنعت یک بسته کامل فنی را به کارفرمایان ارائه میدهد که از بررسی و تشخیص نیازها و الزامات خاص هر پروژه آغاز شده و به دنبال آن ارائه پیشنهادهای فنی، گزارشات مطالعاتی، خدمات مشاوره و طراحی، تامین فرآورده هاي تخصصی و نهایتا آموزش یا اجرای طرحهای پیشنهادی را بسته به نیاز هر پروژه دربر می گیرد.

رویکرد مانا صنعت به مقوله های نوين در مهندسي راه و ساختمان، همواره یک رویکرد جامع مهندسی مبتنی بر تحقیق و توسعه بوده است. این شرکت با در اختیار داشتن یک واحد مستقل طراحی و مهندسی برای پشتیبانی فنی واحدهای خود، توانسته است دامنه فعالیتهای خود را با موفقیت به حوزه های تخصصی تکنولوژی بتن، عایق ضد حریق ، تجهیزات نفتی و صنعتی، ژئوسنتتیک و ژئوتکنیک،آسفالت ، کنترل ریزش سنگ ، مهندسی رودخانه و سازه های هیدرولیکی ، مدیریت منابع آب، مهندسی محیط زیست و مهندسی راه و راه آهن گسترش دهد.

پر واضح است که در دستیابی به اهداف فوق، ماناصنعت همواره از همکاری با کادر مهندسی با تجربه و علاقمند به کار گروهی در سازمانی منسجم و با الگوگیری از سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات ISO 9001: 2015 بهره مند بوده است.

با تکیه بر این تجارب ، مانا صنعت با بکارگیری فناوری های روز دنیا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بکارگیری فرمول های بهینه، محصولات حوزه تکنولوژی بتن را با نام تجاری UNIQRETEدر جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خود به محصولی کیفی با هزینه مناسب و تحویل به موقع ارائه می نماید. تجارب عمیق کارگاهی تیم پشتیبانی UNIQRETE در هر دو حوزه طراحی و اجرا، رسیدن به نتایج بهینه کاربرد این محصولات و نیل به افزایش پایایی در پروژه های این مرز و بوم جهت گیری شده است.

TOP